Üye Listesi

1-RABİA ÜLGEN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

2-BAKİ TİLKİ(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

3-VEDAT YILDIRIM(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

4-DUYGU ERTAŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

5-SEDA NUR YILDIZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

6-DİLARA ÖZKÖK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

7-HANİFE AKIN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

8-DUYGU ABATAY(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

9-DENİZ ORHAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

10-FERİHA KARACA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

11-MERVE ÇELEBİ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

12-TAYFUN ÜN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

13-AYSEL TUĞCU(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

14-DÖNÜŞ NUR ERSOY(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

15-PENBE GÜL ARSLAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

16-ALPEREN KÜPELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

17-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

18-TÜLİN DENİZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

19-ONUR SOKULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

20-SÜMEYYE KARAKÖSE(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

21-CEM ZAFER GÜMÜŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

22-OKTAY PEKEDİS(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

23-KÜBRA AYDIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

24-GİZEM ŞAFAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

25-ORHAN GÜLEN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

26-SIROZHIDDIN BABAZHANOV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

27-ATALAY TUZCU(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

28-MİNE YILMAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

29-NADİDE BAYSAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

30-HİLAL SELİME ŞEN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

31-AYÇAM BUSE ÇINARCIK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

32-YURDANUR YENER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

33-SENA BOZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

34-MERVE SEPET(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

35-NİDA NUR ERDOĞAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

36-MEHMET REŞAT GELAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

37-İREM KÖK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

38-AYŞE KAMER YAMACI KORKMAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

39-BETÜL SENA YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:48